Adwokat Myszków - Paweł Dratwa


Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Sądownictwo i Administracja w Kościele. W latach 2015 – 2017 roku odbył aplikację adwokacką, a następnie złożył egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Adwokat Paweł Dratwa posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w renomowanych kancelariach adwokackich w Dąbrowie Górniczej, Zawierciu i Katowicach. Ceniony za profesjonalizm, ambitne i merytoryczne podejście oraz pełne zaangażowanie w powierzone sprawy. Posiada rozległą praktykę sądową, w szczególności w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Adwokat Paweł Dratwa stale podnosi swoje kwalifikacje, będąc uczestnikiem licznych szkoleń oraz konferencji z zakresu prawa. Wszechstronna wiedza adwokata Pawła Dratwy połączona z praktycznym doświadczeniem gwarantuje klientom Kancelarii najwyższą efektywność świadczonej pomocy prawnej.
Adwokat Paweł Dratwa


Dlaczego wybór adwokata musi być przemyślany?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Wybór adwokata jest ważny, ponieważ to on będzie reprezentował Cię w sądzie i będzie doradzał Ci w kwestii Twoich praw. Adwokat powinien posiadać odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, aby móc skutecznie reprezentować swojego klienta. Adwokat powinien również być komunikatywny, i zrozumieć Twoje potrzeby oraz cele. Takie wsparcie znajdziesz w naszej Kancelarii Adwokackiej Adwokat Paweł Dratwa oferującej swoją pomoc w mieście jak Myszków. Zapraszamy!

Profesjonalna pomoc adwokata w Myszkowie - Powierz swoją sprawę i zwiększ szanse na sprawiedliwy proces


Jakie cechy według mieszkańców miasta Myszków powinien posiadać dobry prawnik?

Dobry prawnik powinien posiadać kilka ważnych cech, w tym:

  1. Wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa: Powinien być dobrze zaznajomiony z prawem i mieć doświadczenie w prowadzeniu spraw.

  2. Kompetencje komunikacyjne: Powinien być zdolny do wyraźnego i zrozumiałego przedstawienia swoich argumentów i przemawiania w sądzie.

  3. Umiejętności negocjacyjne: Powinien być zdolny do rozwiązywania spraw polubownie i prowadzenia negocjacji.

  4. Zdolności analityczne: Powinien być zdolny do przeprowadzania dogłębnej analizy różnorodnych dokumentów i materiałów.

  5. Empatia: Powinien być zdolny do zrozumienia potrzeb i obaw swoich klientów.

  6. Professionalizm i lojalność: Powinien zachowywać się zgodnie z etyką zawodową i lojalnie wobec swoich klientów.

Dobry adwokat służy kompleksową pomocą prawną wszystkim zainteresowanym mieszkańcom z miasta Myszków. Zapraszamy!

U boku profesjonalisty określenie sytuacji bez wyjścia nie istnieje! Wybierz właściwego kompana na postępowanie sądowe! Specjalistyczne porady prawne Myszków.

Napisz do nas!

Najczęściej zadawane pytania:


#1 Co muszę przygotować na spotkanie z adwokatem?

Zalecamy, aby zabrać ze sobą wszystkie możliwe dokumenty oraz dowody mogące mieć znaczenie dla całej sprawy. Pomoże nam to w prawidłowej ocenie Twojej sytuacji, a także opracowaniu odpowiedniej strategii.

#2 Ile kosztujemy adwokat z miasta Myszków?

Nie posiadamy konkretnego cennika. Do każdego Klienta podchodzimy inaczej, czego powodem są różne sprawy oraz ich poziomy trudności. Warunki i zasady wynagrodzenia ustalimy na pierwszym spotkaniu, podczas którego ustalimy dokładny zakres współpracy.