Adwokat Zawiercie - Paweł Dratwa


Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Sądownictwo i Administracja w Kościele. W latach 2015 – 2017 roku odbył aplikację adwokacką, a następnie złożył egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Adwokat Paweł Dratwa posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w renomowanych kancelariach adwokackich w Dąbrowie Górniczej, Zawierciu i Katowicach. Ceniony za profesjonalizm, ambitne i merytoryczne podejście oraz pełne zaangażowanie w powierzone sprawy. Posiada rozległą praktykę sądową, w szczególności w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Adwokat Paweł Dratwa stale podnosi swoje kwalifikacje, będąc uczestnikiem licznych szkoleń oraz konferencji z zakresu prawa. Wszechstronna wiedza adwokata Pawła Dratwy połączona z praktycznym doświadczeniem gwarantuje klientom Kancelarii najwyższą efektywność świadczonej pomocy prawnej.

Adwokat Paweł Dratwa


Dlaczego wybór adwokata musi być przemyślany? Odpowiedź jest bardzo prosta! Jest to osoba, która w Twojej trudnej sytuacji będzie towarzyszyła Ci od samego początku aż do końca niezależnie czy jesteś stroną winną czy pokrzywdzoną. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że adwokat to jedyny sprzymierzeniec, dla którego Twoje interesy są najważniejsze! Takie wsparcie znajdziesz w naszej Kancelarii Adwokackiej Adwokat Paweł Dratwa oferującej swoją pomoc w takich miastach jak Zawiercie. Zapraszamy!

Adwokat to Twój anioł stróż! Powierz swoją sprawę i zwiększ szanse na sprawiedliwy proces


Jakie cechy według mieszkańców miasta Zawiercie powinien posiadać dobry prawnik? Przede wszystkim musi on konsekwentnie dążyć do ustalonego celu. Owszem, jest to bardzo istotne, jednak w naszej pracy kierujemy się czymś jeszcze. Empatia, nawiązanie porozumienia, zbudowanie silnego zaufania i stworzenie dla każdego Klienta strefy bezpieczeństwa to dla nas jedne z najważniejszych punktów koniecznych do zrealizowania. W oparciu o doświadczenie dokładamy wszelkich starań, aby w żadnym aspekcie prawnym prowadzona przez nas osoba nie czuła się zaniedbana. Prawnik to zarazem Twój obrońca i psycholog w jednej osobie. Doskonale wiemy jak trudnym przeżyciem emocjonalnym są niektóre prowadzone postępowania sądowe. Dlatego właśnie kierujemy się delikatnością oraz wyrozumiałością, którą wiele osób potrzebuje. Nasze fachowe podejście podparte wieloma sukcesami już nieraz uratowało wiele osób, przed poważnymi konsekwencjami prawnymi. Dobry adwokat służy kompleksową pomocą prawną wszystkim zainteresowanym mieszkańcom z miasta Zawiercie. Zapraszamy!

U boku profesjonalisty określenie sytuacji bez wyjścia nie istnieje! Wybierz właściwego kompana na postępowanie sądowe!

Napisz do nas!

Najczęściej zadawane pytania:


#1 Co muszę przygotować na spotkanie z adwokatem?

Zalecamy, aby zabrać ze sobą wszystkie możliwe dokumenty oraz dowody mogące mieć znaczenie dla całej sprawy. Pomoże nam to w prawidłowej ocenie Twojej sytuacji, a także opracowaniu odpowiedniej strategii.

#2 Ile kosztujemy adwokat z miasta Zawiercie?

Nie posiadamy konkretnego cennika. Do każdego Klienta podchodzimy inaczej, czego powodem są różne sprawy oraz ich poziomy trudności. Warunki i zasady wynagrodzenia ustalimy na pierwszym spotkaniu, podczas którego ustalimy dokładny zakres współpracy.